Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha van nektek ilyen fajta...

Ha van nektek ilyen fajta társas, Hogyan kell vele játszani?

Figyelt kérdés

[link]


Kaptunk ilyen játékot de nincs már magyar leírása.neten meg nem találtam,akinek ilyen van leírná nekem kb hogyan játszunk vele?


2011. ápr. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg attól aki a vaterán árulta
2011. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem ismerem a játékot,csak tippet tudok adni.Valamilyen dobó kockának vagy valami segéd eszköznek kell lennie hozzá,mert a színes lapocskák megegyeznek a békák színével.Darabszámra pedig a lapon feltüntetettnek.Esetleg kérdezős kártya hozzá?(jó válasz egy saját színű lapocska).Másik variáns,hogy ki osztod a lapocskákat és húzni kell egymástól.Aki a saját színét húzza az leteheti a lapra.Hátha segítettem.Most már engem is érdekel.Írd meg ha megtudod a tutit.:))
2011. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy memória játék. Össze kell gyűjteni 4db egyforma színű virágot, amiket rá raksz a békád előtti útra és aki ezen keresztül elsőnek jut el középre az a győztes.
2011. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok.utánajárok az fix.valami hasonlót tippeltem én is.
2011. ápr. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!