Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják összefoglalóan...

Hogy hívják összefoglalóan azokat a fajta játékokat amiket neten lehet játszani és mondjuk olyan pl: mint a klán háborús oldal, ahol abbahagytam ott máskor csak bejelentkezem és folytathatom is, alakítgathatom a saját kis pályámat/emberkémet?

Figyelt kérdés
Nekem inkább valami lányosabb kéne, legalábbis nem ilyen stratégiai amiket eddig találtam :( Ha tudtok oldalakat akkor kérlek írjátok be!!!!!! Előre is köszönöm!!!!:)
2009. febr. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game – nagyon sok szereplős online szerepjáték) interneten, online játszható szerepjáték.


[link]


Nagyon sok ilyen játék van, de ha komolyan ki akarsz próbálni egy jót akkor én a Lineage 2 játékot illetve annak a különböző változatait ajánlom.Sokan a World of Warcraftra esküsznek de nekem a Lineage jött be.

Ha érdekel a téma és adsz egy MSN címet akkor segíthetek.


Paulus

2009. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ketiicica@hotmail.com-ra küldd el a mess címedet és felveszlek! :)
2009. febr. 25. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:
vagy írd be az MSN-ed címét és felveszlek!
2009. febr. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!