Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idokozonkent kell uj...

Milyen idokozonkent kell uj cipo a kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak majdnem 12 honapos volt amikor elindult es ekkor vettunk neki kiscipot. Most mar 14 honapos mult es tegnap tavaszi cipot vettunk neki es meglepetesemre ugyan ugy 19 es feles cipo kellett neki mint 3 honappal ezelott? Ugyan abbol a cipo markabol. 3 honap alatt nem not egyaltaln a laba vagy ez igy termeszetes?
2011. ápr. 12. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sportcipőt mindig tavasszal és ősszel veszek, (szóval évente kétszer), csizmát meg évente egyszer, télen.
2011. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évszakváltásonként vagy kinöv vagy szétrúgja.
2011. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 elmúlt a fiam, és minden évszakban újat kell venni. Se a csizma se a nyári szandál nem bír ki még 1 évet, szóval úgy értem, hogy 1 év alatt nő annyit a lába, hogy a következő télen és nyáron már az nem jó. Tavasszal és ősszel ilyen zárt cipőt meg szintén venni kellett, de ott főleg amiatt, hogy szétmotorozta a cipőjét, meg többet futott, elesett, játszózott stb. Szóval 1 évben négyszer kellett vennem neki lábbelit.
2011. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Akkor ugy nez ki evszakonkent kell cserelni. Azt hittem a lab is olyan mint a ruhanemu, mert ugye azokat kb. 3 havonta kinotte. Ezek szerint a lab lassabban no. :)

Koszi megegyszer mindenkinek.

2011. ápr. 12. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változó milyen gyorsan nő a lábuk. Nekünk eddig évszakonként nőtt egyet mióta járni kezdett, most a 24-esnél jár, pedig csak 21 hónapos.
2011. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes :) A fiamé fél évente szokott egy méretet nőni. Ősszel 26-os cipőt vettem neki, most tavasszal 27-es kellett. De fura amúgy, mert anyukámtól kapott márciusban egy 27-es sportcipőt, az nagy neki. Amit én vettem, az meg pont jó.
2011. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen lanyok. Haat igen, nehez eligazodni. :) Majd majus-junius korul megyunk szandalt venni es kiderul nott-e a laba. Ahogy elnezem nem lesz egy nagylabu emberke. Meg csak 19,5-os a laba pedig mar 14 honapos.
2011. ápr. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!