Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet egy kislányt...

Hogyan lehet egy kislányt autós utazás alatt kakiltatni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Megállsz egy parkolóban és a magatokkal vitt bilire ülteted. Ha elvégezte a dolgát, akkor a WC-be öntöd az eredményt és kimosod a bilit.
2011. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ha nem kell neki akkor egyszerűen sehogy. Mennyi idő kocsikázásról van szó és hány éves a kislány?
2011. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
bocs félreértelmeztem a kérdést 2.dik válaszoló vagyok
2011. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
egész nap mennénk. öt éves.
2011. ápr. 15. 22:15
 5/22 A kérdező kommentje:
nincs bilink
2011. ápr. 15. 22:16
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Vegyél gyógyszertárban wc ülőkére kapható papír védőt, rárakod a wc-re és kész.

Ne haragudj, de nem is értem a kérdésed, én a harmadik lányomat nevelem, de soha fel sem merült bennem ez mint probléma.

Ő már van olyan nagy, hogy ne kelljen tartani és ne féljen egyedül a fülkében. Maradj az ajtó előtt és segítesz a végén kitörölni.

2011. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Vegyél bilit. Már ezer ft-ért is lehet kapni. Ennyit megér. Én szerintem higénikusabb mint a wc ülőkére teendő papír. Amilyen koszos wc-k vannak. Vagy van ilyen eldobható bili. persze ha otthon nincs bilije neki akkor nem tudom ez mennyire ismerős neki.
2011. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyen 300 Ft-ért is van bili.

Most az IKEA jut eszembe, nem tudom, az messze van-e nektek. De kínainál is biztos nagyon olcsó.

2011. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de miért emelted ki a kérdést ennyi idő elteltével? Még milyen válaszra számítasz?

Wc nem jó, bili nem jó, akkor még mi lehet?

Talán áshatsz egy gödröt az erdőben, fölégugol, majd betemeted.:) Amúgy passz!

2011. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Miért egy kisfiút másképpen kell kakiltatni?!
2011. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!