Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Bogyó és Babóca könyv 2...

A Bogyó és Babóca könyv 2 évesnek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen!

2 éves szülinapjára kapta az elsőt a lányom, azóta megvettük az összeset, nagyon imádja!!!!

2011. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is 2 éves szülinapjára venném,melyik részét érdemes megvenni tutira? :)
2011. ápr. 16. 22:02
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálunk mindegyik nyerő, de az első szól a barátságról, kisfiam ezt kapta, itt barátkozik össze Bogyó és Babóca.

[link]

2011. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a két évest nem igazán érdekli még, inkább a nagyobb tesókat.

Amúgy ez a rész most aktuális:

[link]

2011. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak egy falkapott divatkönyv, nekem nem tetszik és drága is.
2011. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk csak az első van meg,nagyon szereti a gyerkőc,a többit kikölcsönözzük a könyvtárból.

2011. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:30!

Nekem sem tetszik minden rész, és valóban nem olcsó. De!! A kisfiam egyszerűen imádja. A dvd-t is szereti és a könyveket is. A könyvesboltban mindig ezekből választ. Marék Veronika Boribonját is kedveli, de a Bogyó és Babóca a csúcs neki.

2011. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a rajzok sem tetszenek:( 2 évesen egyáltalán nem érdekelte a fiam, most 2,5 évesen próbáltam újra, de továbbra sem érdekli:(
2011. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én lányom nem szereti,próbaképp többféle neki való könyvet kölcsönöztünk a könyvtárból és neki a Boribon sorozat lett a kedvence,szülinapja óta folyamatosan kapja őket,más kérdés hogy nekem sem tetszik Bogyó és Babóca...nálunk Boribon megy,te is próbáld ki nála melyik anyerő én azt javaslom
2011. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lányom kétévesen kapta meg a Bogyó és Babóca Dvd-t, mi ezt tudtuk megvenni neki, mert darabonként nagyon sokba kerül a könyv sajnos és csak pár oldalas az egész. Helyette Annapeti,Gergőt gyűjtünk. :)
2011. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!