Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok vékony harisnyát...

Adnátok vékony harisnyát kintre 2 éves gyereketekre?

Figyelt kérdés

Vékony farmernaci alá gondoltam.Lengedez a szél,és a nap sem süt.

Köszönöm!


2011. ápr. 17. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már régen nem adok rá harisnyát. Be is sülne szegény. 10 foktól már nem adtam rá.
2011. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha harisnya, akkor szoknyával, nadrág alá ilyenkor már teljesen felesleges is, a gyerek meggyullad benne, és az immunredszerét is tönkreteszed, mert nem tanul meg alkalmazkodni.
2011. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor mellőzzük a harisnyát.Csak úgy féltem...Most lábaltunk ki a hasmenéses vírusból.
2011. ápr. 17. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én farmer alá adnék.

Vagyis nem adok rá farmert, ilyenkor inkább valami vékonyan bélelt farmert, vagy vászonnacit adok rá. Vagy harisnya és vékony naci. Főleg betegség után

2011. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Én adnék még harisnyát, azér nincs olyan meleg és a szél is fujdogál közbe
2011. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 2 éves a fiam.Én is adok még rá.Vékony bélelt naci és vékony harisnya.Ha fúj a szél akkor még hideg van.


Van egy rokon család akiknél két gyerek van egy 3.5 éves és egy 2 éves.A két gyerek folyton beteg.És már nagyon sokan megszólták érte,hogy miért nem tudja felöltöztetni a gyerekeket rendesen.A kislány szokta is mondani,hogy fázik,de az anyukát nem érdekli.

2011. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a múltkor harisnya nélkül sima farmerban vittem ki a lányom. Reklamált is 2 méter után, hogy fázik. Gyorsan hazajöttünk és vettünk fel. Utána már vigyorgott.


Ha fúj a szél akkor hideg tud lenni, és a babafarmerok meg olyan vékonyak...úgyhogy én még adok vékony nadrág alá. Ha plüss, kord vagy vastag melegítőt adok rá akkor már csak zokni is elég 14-15 fok felett. Pedig az én csajszim fagyos eléggé.

2011. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Végül egy belül bolyhos melegítőt adtam rá,nem farmert.És az alá már nem kapott harisnyát.Nagyon jól érezte magát!
2011. ápr. 17. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
A kertben én szoktam adni rá, ha vékony farmert adok, ha pl. pamuttal bélelt nadrág van rajta, akkor nem.
2011. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nem figyeltem, hogy 18 fok lesz ma, természetesen ilyenkor nem adok rá.
2011. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!