Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok ilyen időben 2-3...

Mit adtok ilyen időben 2-3 éves gyereketekre játszóterezni?

Figyelt kérdés

Tudom,már nem vagyok kezdő,de mégis szerencsétlenkedem!Tegnapelőtt egész jó idő volt,így melegítőalsó,vékonyabb pulcsi,és kabát-kendő volt a lányomon.(ahogy hűlt az idő,adtam rá még egy vékony h.ujjút-és nemsoká jöttünk be).Tegnap bolyhos melegítőgatya,pulcsi,kabát,sapka volt rajta.Ma meg náthás:-(.Agyrém ez az idő!!!Amikor süt a nap,akkor majd lerohad róla a ruha(mert ugye futkározik),aztán 5 óra felé meg megfagyunk egyik percről a másikra!

Bocsi,hogy hosszú lett,de attól félek,hogy nem jól öltöztettem,és miattam fázott meg.:-((

Harisnyát már kellett volna ráadnom a melegítő alá?(forró volt a lábaszára ,mikor megfogtam)

Köszi a válaszokat!


2011. okt. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

én tegnap adtam rá harisnyát.

amúgy enyém is meg van fázva pár napra, ma ki se mozdulunk :) de ha kivinném akkor özönvíz ellen öltöztetném, itt hideg van és reggelóta ömlik az eső :(

2011. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A náthát vírus okozza, valszeg elkapta valakitől.

Szerintem jól öltözteted, a lényeg, hogy mindig vegyél le róla vagy adjál rá egy réteget, ha látod, hogy változik az idő. Én reggel jól beöltöztetem őket, 11 felé meg vetkőzünk :)

2011. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már harisnyanadrág nélkül nem viszem őket ki, mert egyik percben ugyan rohan, a másikban meg leül a homokozóban, a hintán...

Tényleg nem egyszerű öltöztetni ilyenkor, nálam mindig egy rakás ruha van, aztán föl-le, föl-le, ahogy az idő változik. De pl. tegnap - mivel esett előtte az eső - nem harisnyanadrágot adtam rájuk, hanem a melegítőjük fölé esőnadrágot.

2011. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Én is plusz ruhákkal rohangálok utána,meg lesem,hogy nem fázik,vagy nincs-e melege?

De azért minden rosszban van valami jó:megtanulta rendesen kifújni az orrát,és saját maga kéri a porszívót.Azért mégis kihagytam volna ezt a betegséget.:-(

Minden jót Nektek!

2011. okt. 24. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!