Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Zuglói óvodák közül melyik...

Zuglói óvodák közül melyik jó? Melyikbe érdemes jelentkezni? Mikor van jelentkezés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A beiratás mult hét h-k-sz volt mindenhol.
2011. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beiratás május elején vanmindenhol,védőnő mondta.te zugloi vagy?
2011. ápr. 18. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
SZia! Azt nem tudom melyik ovi a jó, de mi a Rózsavár oviba fogunk jelentkezni. A beiratkozás május 2-3-4-én van mindegyik oviban zuglóban (ebben nem vagyok biztos, nekem is úgy mondták) Mi csütörtökön megyünk megnézni az ovit.
2011. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem zuglói,de én ugy tudtam mindenhol ugyanakkor van.
2011. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, május elején lesz a zuglói ovikban a beiratkozás. Kérdező, ti hova tartoztok, melyikhez? Az nem jó? Nem úgy van, hogy elsőként azt kell megjelölni, ahova tartoztok? Utána még két választottat?
2011. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi a Herminka oviba tartozzunk.de fiam csak augusztus29-én tolti a 3at és félő h nm veszik fel:(
2011. ápr. 18. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi meg az Ilosvay téribe, de itt is csak betöltött 3 évest vesznek fel, (így mi is kiestünk)... Ráadásul már most mondta az ovi vezetője, hogy ne reménykedjek, hogy decemberben (akkor lesz a fiam 3 éves) felveszik, mert nem lesz üres hely, minden évben ez van :(
2011. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!