Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor jöttek ki az első...

Mikor jöttek ki az első anyajegyek a babátokon?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam, és még nincs egy anyajegye sem, ami azért fura egy picit, mert apai ágon eléggé erősen anyajegyes mindenki.
2011. ápr. 18. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 11 hónapos,kb 2 hónapja jött ki egy anyajegy a csípőjén,nemrég felfedeztem még egy picit a lábán.
2011. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hós és hogy pontosan mikor nem tudom, de van rajta egy pici pont.
2011. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kisfiamnak a bokáján 2 hónaposan jött ki az első és eddig egyetlen anyajegye:-)
2011. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

na igen, sokkal fiatalabb babákon is van már anyajegy, az enyémnek meg nincs, ami nem baj, csak fura

mitől lehet szerintetek?

2011. ápr. 18. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olyan 2,5 éves kora körül vettem észre a lányomon az első anyajegyet. Azóta már 3 db van.:-)

A lányom nagyon világos bőrű, világos hajszínű, nem tudom, hogy ehhez esetleg van-e köze!?

2011. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az én kisfiam barna hajú, sötétbarna szeme van, és a bőre is barnásabb, apukájától örökölte a színeit is
2011. ápr. 19. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp múlt hétvégén vettem észre az elsőt a jobb kézfején, és mintha az arcán lenne még egy kis halványka. Mondtam is neki "nini anyajegy".... amire ő megnézte a karomon lévő pöttyöket és rávágta "Domijegy" /Dominik, 22 hónapos/
2011. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!