Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy óvodai tablón a gyermek...

Ha egy óvodai tablón a gyermekemről képet (fotót) szerepeltetnek az én szülői beleegyezésem nélkül, az személyiségi jogokat sért?

Figyelt kérdés

Kislány bugyiban, vicces megjegyzéssel.


Azt hiszem, ha az óvónő állna ott bugyiban vicces megjegyzéssel, ő sem érezné jól magát. Tisztelet a gyermeknek is jár.

Érdekelne a véleményetek!

Köszönöm!


2011. ápr. 19. 09:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg se kérdeznének mint szülő, ?

igen rosszul érintene.


az ilyesmit meg szokás beszélni a szülőkkel.

2011. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
az első gondolatom rólad hogy nagyon unatkozol
2011. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Engem is idegesítene.

De kérdés hogy ha mondjuk valami szuper dolgot csinálna és felöltözve lenne akkor is így reagálnál?

Egyébként ki csinált a gyerekedröl bugyiban képet? mert engem inkább ez idegesítene hogy milyen bugyis képek vannak még?

2011. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ne a tablós oldalával foglalkozzál szerintem se. Nem emlékszem, hogy bárki bármikor megkérdezte volna tőlünk, hogy beleegyezünk-e, ez valahogy természetes. Az viszont felháborító valóban, hogy bugyiban fotózzák az oviban.
2011. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Vegyük a Kész átverés c. műsort. Valakit szórakoztat, mások ízléstelennek tartják. De tudtomal még ott is kérik az engedélyedet a nyilvánosságra hozatalhoz.

Vagy valaki pl. büszke, hogy 200-zal hajt át egy falun, de a kocsija rendszámát a tv-ben kitakarják mégis.

2011. ápr. 19. 10:17
 6/28 A kérdező kommentje:

A normális fotók természetesek. De ha gúnyt űznek a gyerekemből, az fáj.

Különben is, majd én lefotózom, ha akarom.

2011. ápr. 19. 10:21
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
A többi gyerekről is ilyen "kompromitáló" képek vannak vagy ő az egyedüli?Abban az esetben ha mindenkiről van ilyen,talán nem zavarna.Egyébként nem tudom,nem egyszerű kérdés.El tudom képzelni hogy esetleg zavarna,akkor lehet levetetném,és adnék másik képet.
2011. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Ketteskének: attól tartok a második is hasonlóan hasznos lehet, úgyhogy köszi, de tartsd meg.

Amúgy meg te válaszolgatsz itt feleslegesen. Ki unatkozik akkor?

2011. ápr. 19. 10:37
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Valóban felmerül a kérdés, hogy csak a te lányodról készült-e vagy mindenkiről. Mert ha ez egy április 1-i bolondos tabló, akkor semmi gond.
2011. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Csak róla.
2011. ápr. 19. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!