Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ISKOLATÁSKÁt vegyek...

Milyen ISKOLATÁSKÁt vegyek elsős kisfiamnak? A herlitz-t néztem, igaz drága, de jónak tűnik.

Figyelt kérdés
1 vagy 2 fakkos legyen?
2011. ápr. 19. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Budmil vált be, az én gyerekem aztán nem vigyáz rá, de mintha új lenne, pedig szeptember óta kimosva se volt.
2011. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves Anyuka!Szerintem nézzen körül a Budmil,Nike táskák között is,igazán strapabíróak.Nekem anno a Budmil hátizsákom kiszolgálta a 4 évet és még most is szép állapotban van.És szerintem jobb,ha több rekeszes,és vannak rajta/benne kisebb zsebek is.
2011. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Melyik budmil fajta a jó?
2011. ápr. 19. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem immár 5 éve van Budmilem, és ugyanolyan jó, mint régen, csak ajánlani tudom ;)
2011. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A budmil nem csatos, hanem olyan csattanós, de azt ki se tudja nyitni.
2011. ápr. 19. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
En is tettem fel ilyen kerdest, es nekem is a Budmilt ajanlottak. Szeptemberben megy a lanyom suliba, ugyhogy mi is lassan nezelodunk...
2011. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jónak tartom a Herlitz táskákat.

A két fakkos iskolatáskát javasolnám, rendezettebben lehet bele pakolni a gyerek is jobban átlátja.

Én elsős, másodikos kisgyermeknek olyan táskát választanék, aminek nem puha a háttámlája, tehát van tartása, nem dől össze benne minden és nem dől el a pad mellett sem.

A Budmil táskákat is jónak tartom.

(Pedagógus anyuka)

2011. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Az én lányomé ilyen, 2 évet használta, nagyon jó állapotban van, igaz, egyszer a csatokat ki kellett cseréltetni rajta. Az egyik eltört, de könnyen ki lehet amúgy ezeket nyitni, nem volt vele gond.

Én meg vagyok vele elégedve.

2011. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!