Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekemnek rendezek...

Ovis gyerekemnek rendezek zsúrt, hogyan kérjem meg finoman a szülőket, hogy ne hozzanak drága ajándékot?

Figyelt kérdés

Többedszerre olvasom itt és máshol is, hogy több ezer forintos, általában 5 és 10 ezer Ft. közötti ajánfdékot vesznek a szülők egy-egy zsúrra. Mi nem élünk rosszul, tehát nem az a gond, hogy ezt esetleg "vissza kell adni", de rendkívül kellemetlennek találnám, ha egy 4 éves gyereknek az kis "barátai" ilyen drága ajándékokat hozzanak, abszolút nem tartom helyénvalónak.

Ti mit tennétek?


2011. okt. 19. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szépen, egyszerűen. "Kis zsúr lesz, ahol a gyerekek nevetése, játéka a lényeg. Ajándék max. ......ft összeg határig.)
2011. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szülőkkel. Biztos vagyok benne, hogy nem fogják azt mondani, hogy "milyen gáz vagy de igenis 10000 forintos ajándékot akarok hozni pocsék anya phö" :)
2011. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg? Amikor mi mentünk, megkérdeztem az anyukát, hogy kajába, innivalóba mi módon szálljunk be.

utána az iránt érdeklődtem, hogy mi érdekli a gyereket, milyen játékot szeretne.

Nem számoltam, de kb. ezer, ezeröt körül költöttünk, úgy, hogy vittünk apróságot a testvérének is, mert azt fontos gesztusnak tartom.

Amikor hozzánk jöttek aki nem kérdezett semmit, annak nem mondtam semmit, aki pedig kérdezte, annak azt mondtam, csak valami apróságot.

Nem jó dolog, hogy ebben is versenyeznek a szülők. A lényeg, hogy játszanak egy jót, és persze a TORTA!


Lehet, hogy nem is segítettem semmit? :(

2011. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mondd meg, hogy a "belépés" díja egy rajz. Esetleg ha már nem kiscsopis a gyereked, akkor lehet valami témához kötni. (Pl. ősz, vagy szülinap, vagy tudomisénmi...)És akkor azok a rajzok lesznek a gyereked ajándéka.
2011. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!