Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves kisfiam fitymája még...

2.5 éves kisfiam fitymája még le van tapadva, a háziorvos elküldött a sebészetre. Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
5 éves korig kell lejönnie a bőrnek.szóval első körben szerintem kenőcsöt kaptok.Ha nem jön le addigra,akkor meg megműtik úgy tudom.De nem értem,hogy az orvos miért küldött már most a sebészetre.nekünk kenőcsöt írt fel,és azt mondta,hogy 3 éves koráig megoldjuk.
2011. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kentük steroidos krémmel, de nem volt hatása. Egyszer már voltunk a gyerek sebészeten ez ügyben de azt mondták 3 éves koráig ráér. A sebész kész szadista volt... Annyi rém történetet hallottam már, h felrántják szegénykéknek érzéstelenítés nélkül, stb. Ezt szeretném elkerülni.
2011. ápr. 22. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Off.

Mi jövő héten megyünk.A fiam 21 hónapos és neki mostanában mindig begyullad.Ezért küldött a gyerekorvos a sebészetre.Mi krémet egyáltalán nem kaptunk.Már én is nagyon ideges vagyok,hogy mit fognak csinálni...

2011. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy ez a lerántós módszer már nincs.hanem műtik,valami lézeres megoldással.
2011. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy az orvosok nem a teljes körülmetélést fogják elvégezni :(
2011. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!