Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácsot kérnék tőletek, hogy...

Tanácsot kérnék tőletek, hogy 6 éves unoka húgomnak mit vegyek az óvodai ballagására?

Figyelt kérdés
Mivel ez nem akkora esemény mint az iskolai úgy gondoltam, hogy kb 2-3 ezer forintot szánnék erre a dologra.Ötletek?köszi
2011. ápr. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem adj be pénzt a szeptemberi tanévkezdésbe a szülőknek minden jól jön.


a kicsinek meg egy könyvet nyárra valamilyen játékot.

2011. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen idős koromban egy kéményfedelű füzetet és egy megtöltött mesefigurás tolltartót kaptam. Nagyon szerettem, életem elő tolltartója volt, még mindig megvan. A legjobb, ha a ceruzákon, radírokon is van valamilyen vidám minta.
2011. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket.Elsőnek írnám, hogy a szülők nem állnak túl fényesen anyagilag és ebből kiindulva már megvettem egy csomó mindent a gyereknek a suliba.De azért köszi
2011. ápr. 28. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:

OK. ezt nem tudhattam.

Nagyon rendes tőled hogy így támogatod.


Tisztellek érte!!

2011. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp ma vettem 6. szülinapra ajándékot kislánynak (aki nagyon szereti a csillogó-villogó-nőcis dolgokat): kis színes csillogó noteszt (kb 200 ft), kis flitteres csillogó testdíszeket és nyakláncokat (olyan kreatív fajta, amit először meg kell csinálni magadnak,utána tudod hordani), ez kb 2000 ft volt.

Bementem egy játékboltban, sok ilyen párszáz forintos (vagy max 2ezer ft-os) apróság van, aminek örül egy 6 éves kislány.

Én szeretem az ilyen kreatív játékokat, azért is választottam ezt neki (és ő is szereti egyébként, akinek vettem). Remélem örülni fog neki.

2011. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.Valószínű a csilli-villi napló lesz, mert ő is szereti a csajos nőcis dolgokat.
2011. ápr. 29. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!