Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiam eléggé érdeklődik...

4 éves fiam eléggé érdeklődik a lányok iránt. Volt olyan, hogy unoka húgomat letapizta, és más ilyen jelei is vannak. Takaró alatt akar orvososat játszani, miközben felhúzza a pólóját stb. Ez miért van? Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mutasd meg magad termèszetesen. Nincs mit szègyelni. Gondolom nem látott téged sem bugyiban flangálni, ezért érdeklődik ennyire. Ha neked is természetes lenne ez, akkor nem érdeklődne ilyen nyiltan, mert már látott volna mindent. Így meg nem tudja, mi van a ruhák alatt. Szerintem ezért csinálja.
2010. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem már látott, de más lányok iránt érdeklődik így.
2010. júl. 15. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes dolog, hogy a gyerekek érdeklődnek a másik nem iránt! Sok kislány és kisfiú vizsgálgatja az ellenkező nemű gyerekek fütyijét, punciját.
2010. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, csak néha kicsit kínos, hogy így erőlteti. próbálja játéknak álcázni stb.
2010. júl. 16. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Én akkor kapnék frászt, ha fiúkat tapizna..szerintem el fog ez maradni, nyugi. De ezekkel a szexuális megnyilvánulásokkal és a tiltással nagyon vigyázni kell, nehogy törést okozz a tiltással

a normális sexuális fejlődésében. Ha nagyon erőszakosan csinàlja, finoman szólj, hogy nézd, unokatesód szégyenlős és inkább nem mutatja meg most a cicijét, gyere menjünk ki sétálni, labdázni....tereld el onnan, de ne szólj, hogy ez csúnya dolog, mert később fusztrált lehet tőle, ha érted, mire gondolok. Inkább vedd ki a kínos szituból.

2010. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi(:
2010. júl. 25. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!