Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nemrég óta szobatiszta, és a...

Fotucsok kérdése:

Nemrég óta szobatiszta, és a pisi eleje gyakran becsurog. Hogy oldjátok meg, hogy ne kelljen mindig alsógatyeszt cserélni?

Figyelt kérdés
Most már hidegek vannak és sok a ruha is. Kisfiam (2,5 éves) szól, hogy pisilni kell, de mire oda jutunk, hogy gyorsan mindenből kihámozom, a pisi eleje olyan jó 200 Ft-os nagyságban becsurog. Félek, hogy felfázik. Már gondoltam, hogy beteszek papírzsepit vagy valamit, hogy a ruha ne nedvesedjen át.. Hm?
2011. okt. 24. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk szerencsére nem volt ilyen. De esetleg, ha melltartóbetétet tennél be? Azt be tudod ragasztani a gatyeszba, pamutos érzetű, nem irritálná, és egy mozdulat kicserélni, ha "baleset" történik. A papírzsepi szerintem átázna.
2011. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van pont ennyi idős ő is,nyár óta szobatiszta és úgy 1 hónapja csurog be az eleje,olyan mintha nem lenne ideje elmenni pisilni,én nem teszek oda be semmit,egyszerűen lecserélem,és minden alkalommal elmondom neki,hogy időbe szóljon ha már először érzi hogy pisilni kell.remélem hamar vissza áll hogy szól időbe mert pár hónap és ovi lesz.nekem azt mondta a védőnő ez még belefér,mindenkinél van valamilyen icicpici visszaesés valamilyen szinten,szerinte el fog múlni ahogy ő is okosodik.hát remélem,más tanácsot én is várnék mástól.
2011. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok, kisfiam 3 éves, egy kerek éve szobatiszta és még most is előfordul, hogy becsorog. Egyszerűen eljátssza és annyira utolsó pillanatban szól, hogy már pár csepp belemegy. Nem cserélgetek semmit, kinn ilyenkor mit és hol cseréljek, benn pedig hamar megszárad rajta az a pár csepp.
2011. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cukik vagytok, de nem is az aggaszt, hogy becsurog, mert tényleg még nemrég óta szobatiszta és büszke is vagytok rá, hogy így tudtuk kezdeni a bölcsit, csak az aggaszt, hogy felfázik. És miután már kint max 9 fok van, nem fogom átöltöztetni. Eddig én is így tettem, de már ilyen hidegben nem tehetem. Az első válaszolónak köszönöm az ötletet, az az igazság, hogy nekem is megfordult a fejemben, hogy egy tisztasági betétet szétvágok, de az olyan fura lett volna:))) Ez a melltartóbetétes dolog azért jobban hangzik :) Mindenkép fogok odatenni valamit, mert ma is átázott a harisnya is.
2011. okt. 24. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ezt csinálja.Napi hat pisi van kb, abból 2 biztos becsurran egy kicsit, 2,5 éves két hónapja szobatiszta, de mióta hideg van későn szól,vagy nagyon belemerül a játékba, van hogy nincs kedve pisilni menni....Én lecserélem otthon, mielőtt elmegyünk meg mindig pisil, hazáig kibírja.
2011. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!