Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire részletesen tájékozta...

Mennyire részletesen tájékoztatnak a gyermeked napjáról amikor mész érte a bölcsődébe?

Figyelt kérdés

Maguktól mesélnek vagy ki kell húzni belőlük?


Én pl ha nem kérdezek,akkor nekem hazaadnák anélkül,hogy bármit is mondanak. Evésről,nyűgösségről,baleset,bármi....

Ha kérdezek szivesen mesélnek.

De pl sokszor nem a teljes igazat.


Pl beütötte a száját a csúszdába a lányom,amit ugyan nem láttam mikor elhoztam,de estére bedagadt,belilult.Nagyon sírt,éjjel nem aludtunk csak fájdalom csillapítóval egy kevéskét,és azt mondta hogy beütötte a csúszdába.


Nem értem,miért nem mondták el....

Tudom,azt mondták beiratáskor,hogy minden aprósággal nem szokták az anyukákat ijesztgetni,de azért csak el kellene mondani.


2011. ápr. 30. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
is-is. Van amelyik gondozónéni magától mondja, a másiktól kérdezem.
2011. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk mindig mondják,azt is,ha volt kaka,ha többször felkelt alvás közben,vagy ha olyan étel volt,amit nem evett meg.

Csak úgy engedik haza a gyereket,ha elmondják,hogy milyen volt a napja.

Talán 2 hete volt,hogy megharapta egy kislány a fiamat,amikor mentem érte,egyből mondták,hogy mi történt,és be is kenték neki.


Úgy látszik minden bölcsiben más a szokás...

2011. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy kell kikérdeznem őket, maguktól max annyit mondanak h evett-e, aludt-e. De hogy mennyit aludt, vagy bármi egyéb említésre méltó történt-e, azt úgy kell kihúznom belőlük.

Sajnos egyébként sem túl segítőkészek. Most kezd szobatisztává válni, direkt megkéretm mindhárom gondinénit, hogy legyenek szivesek gyakran rákérdezni h kell-e pisilnie, ültessék rá gyakran stb. Mi volt a reakció? Hogy nem az ő feladatuk megtanítani! Hiába mondtam, hogy nem is erről enne szó, csak így az elején kicsit jobban figyeljenek oda mert ha belefeledkezik a játékba akkor még előfordul hogy nem ér el időben a biliig. De hogy nekik nincs idejük őutána takarítani meg állandóan öltöztetni stb, inkább legyen rajta pelus mert nekik az a kényelmesebb. No comment. Ja és kérdem délután hogy hányszor bilizett? "Ó, egyszer ültettük rá, bele is pisilt..." érdekes, itthon meg bugyi nélkül van és akárhányszor bilire ül mindig pisil. Igaz, hogy kb 10 alkalomból kb 3x fordul elő hogy szól de kicsit későn. Dehát akkor is! Nagyon felháborítónak tartom ezt a hozzáállást, szerintem ez egyenesen hátráltatja őt a szobatisztává válásban...

2011. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bölcsiben dolgozom, és mindenről tájékoztatjuk a szülőket. Alvás, széklet, evés, balesetek, minden.És nem szépítjük. Ha beszokásnál a gyerek végigüvölti a napot, azt is elmondjuk, a szülőnek joga van tudnia, mi van a gyerekkel.
2011. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átadóba kihozzák a kislányomat és maguktól mondják.De egyik nap mikor mondták,hogy sirdogált egy kicsit napközben,otthon kérdeztem tőle,miért sírtál a bölcsiben.A válasz az volt Móni (másik gyerek)bántott.Majd egy másik napon megtörtént ugyanigy az egész.Rákérdeztem a gondozónőtől,hogy lehetne e jobban figyelni,mert kislányomat bántja egy másik kislány.Azt mondták ő ilyen.Többet nem fordult elő.Kedvesek,aranyosak,de azért nem árt "résen"lenni.
2011. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!