Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekkel nyaraló...

2 éves gyerekkel nyaraló helyen zuhanykabinos vagy kádas szállás higiénikusabb, jobb?

Figyelt kérdés
már ha lehet választani:)
2011. máj. 2. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik tisztább.:)
2011. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Netről nem látom :)
2011. máj. 2. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük, ki tudja, ki állt gombás lábbal a zuhanykabinban, és ki tudja, ki áztatta a golyóit utoljára a kádban. :)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy teljesen mindegy, kórokozók-bacik lehetnek itt is, ott is. Azt válasszátok, amelyik szimpibb a képek alapján.

Mindenesetre vigyél magaddal egy flakon domestost (ha ott nem kapható), és kisúrolod a fürdőszobát. Én is ezt tenném. Ennyi! :)

2011. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig át szoktam domesztoszozni a vécét/fürdőt minden nyaralóhelyen, mielőtt használjuk.

Nem vagyok egy tisztaságmániás, de biztos ami biztos, ezt a gyerekek előtt is csináltam.

Mondjuk 4 csillagos szállodában nem :) De amikor kempingben voltunk vagy bérelt házban, akkor igen.

2011. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kádasnak jobban örülök,prevenciónak vigyél magaddal egy üveg domestost,és máris steril lesz:-)
2011. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél csúszásgátlót és akkor arra aztán nyugodtan leültetheted a gyereket a kádban is, de zuhanykabinban is jó.
2011. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök mindegy.

Mi ált tengerparti kempingkbe járunk, ott zuhany van.

2011. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!