Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S:O:S. Hová fordulhat egy...

S:O:S. Hová fordulhat egy válságban lévő anyuka? Van ingyenes pszihológiai segítség? És átmeneti szállás néhány hétre 8 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Ha lenne pénzem albérletbe mennék 1-2 hónapra, amig rájövök hogyan tovább. Nem akarok ismerősöket bevonni a problémába, amíg nem látom át, tulságosan feldult vagyok.
2010. dec. 6. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Léteznek még krízisszállók, ha jól tudom. A védőnő ebben biztos tud segíteni, hova tudnátok menni. Ő esetleg pszichológiai segítség irányába is el tud indítani. Vagy esetleg kiírhatod magadból, lehet, hogy inkább másnak kéne mennie...

2010. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

családsegítő és gyermekjóléti szolgálatot tudnám javasolni,ők valószínűleg ajánlanak egy anyaotthont!

Sok erőt és kitartást neked!

2010. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Családok átmeneti otthonát hívd fel, vagy anyaotthont.
2010. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! AHol laksz a családsegítő segíteni fog, szállást is találni, egyébként meg van ingyenes pszichológus amit igénybe vehetsz. Mielőbb jelentkezz náluk hogy mielőbb jóra forduljanak a dolgok.
2010. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Keresd fel a helyi családsegítő szolgálatot vagy beszélj a védőnővel ők segítenek keresni anyaotthont, ahol lakhatsz a babával.

2010. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Majd megírom mi lett velünk.
2010. dec. 6. 21:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi változás. Szilánkos töréssel műtötték a lábam, hetekre "be vagyok zárva":(. Itt a pici, aki már feláll. Járókerettel közlekedem, ki se birom venni a kiságyból. Amikor kértem a párom, hogy vigye levegőzni a babát, óriási veszekedés kerekedett.:(
2010. dec. 14. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:

de miért?Nem akar segíteni neked/ill a saját gyermekének?

Megkérdezhetem mi a baj?

2010. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Enyni a gond, hogy volt egy veszekedés? MErt az még nem a világ vége...

Amúgy ingyenes pszichológus van a körzeti kórházban minden nagyvárosban.

Anyaszállások is vannak, de általában tele. Én konkrétan Kaposváron tudok egyet, de nem tudom, üzemel-e még.

A védőnőd, családsegítő kell, hogy segítsen, hívd fel őket.

2010. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!