Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a cipő ilyenkor még hordhat...

Ez a cipő ilyenkor még hordható? Tavaszi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 6. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ma vékony velúr magasszárút adtam rá (Bobby shoes), féláron vettem a Deichmannban, 3E helyett 1500 forintért

de ha most veszel ennyiért, őszre simán kinövi.

De nem tipikus tavaszi cipő, inkább enyhe télvégi.

2011. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát amilyen hideg napok vannak még időnként, szerintem igen. De azért jó időben ez már meleg.

Ha most akarsz neki cipőt venni, szerintem ezt már ne vedd meg.

Egyébként nagyon szép cipő!

2011. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szép cipő??? Hát nem tudom, nekem nem tetszik :(
2011. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tetszeni nekem sem tetszik,de itt most nem is ez olt a kérdés.A mostani hűvösebb napokra nagyon jó az a cipő,ha már melegebb lesz megint,nagyon meleg lesz benne a lába.Akkor már a szandiféle nyitottabb cipő kell.
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy most hirtelen kellett neki egy cipő,mert már kinőtte a tavaszi cipőjét. Nagyon pufi a lába ezért csak ez ment rá a zárt cipők közül,ezért vettem meg. Nyáron is vannak hűvösebb,esős napok,ezért akartam zárt cipőt. Persze szandálja is lesz. Szerintetek hűvösebb nyárra gáz? Mert akkor visszaviszem. De pl esőben a szandálcipő is beázik,nem?
2011. máj. 6. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne vidd vissza, én a múlt héten vettem egy hasonló típusú zárt cipőt a kisfiamnak. Ha esik az eső nyáron, arra tökéletes. Nyilván a hőségben nem ezt fogjuk rájuk adni, de ha esik, a szandál nem jó!
2011. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És ha a kinézetére értetted, hogy gáz-e, hát nem! Ha nektek tetszik, tartsátok meg, szerintem semmi baj vele. Ráadásul az Elefanten cipők nagyon jók! :)
2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép is!
2011. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A bakancs jellegű kinézetre értettem,hogy nem gáz-e,mert elég vastag a talpa.
2011. máj. 6. 17:12
 10/11 A kérdező kommentje:

Vagy becseréljem egy ilyenre?

[link]


De ebben nem fázik meg,ha még lesz olyan hideg,mint az elmúlt napokban? És ha esik az eső?

2011. máj. 6. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!