Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Repülővel utazunk 2,5 évessel....

Repülővel utazunk 2,5 évessel. Vállra akasztható, nagyon egyszerű, kis babakocsira lenne szükségem. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Ő nem gyalogol még kilómétereket,ahova megyünk, szintén nagy távok lesznek és nem akarom cipelni! Mit javasoltok? Fogom tudni használni a kis kocsit? De milyet? Adjatok tanácsot!
2011. máj. 8. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az espiro magic ugy tudom felvihető a gépre is poggyászként,nagyon kicsi könnyű,de vállra nem tudom hogy lehet akasztani,max ha kötsz rá valami madzagot:-) Ilyen még valamelyik Quinny is,azt hiszem a Buzz.
2011. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja most nézem hogy két és fél évesnek kell.Akkor azthiszem elég lenne valami kis párezer ftos esernyő kocsi is.Viszont azokat ugytudom a gépre nem tudod felvinni,mert hosszabb összecsukva mint a megengedett.bár szerintem a gépen nem is lesz rá szükségetek.A Brendon honlapján sok ilyen kocsit találsz.
2011. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Mclaren Quest van, vállra akaszthatós. A repülőre fel lehet vinni, az ajtóban elveszik, majd a kiszállásnál visszaadják. Ez egy átlagos méretű esernyőre csukható kocsi, de amikor mi utaztunk láttam, hogy még ennél nagyobbat is felengedtek a gépre.

De ha nagyon könnyűt akarsz, akkor quinny zapp-ot vegyél, vagy lehet kapni ilyen pille könnyű, nagyon egyszerű babakocsikat is pl a Brendonba és azok nem is olyan drágák. Szerintem egy 2-3 éves gyereknek már nem kell olyan hiper-szuper mindent tudó, mert úgysem ül benne állandóan.

2011. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Milly-malli vállra akasztható, kb 6 kg. 15eft körül van. A méretét nem tudom, hogy felengedik-e, de mielőtt megveszed kérdezd meg a reptéren, hogy mekkorát lehet felvinni.
2011. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalom lesz, aztàn kuka. Mert amugy bele nem ülne. Láttam a neten 4,7 kg-osokat, ezek szerint az a legkönnyebb.
2011. máj. 8. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan az utastérbe nem engednek be babakocsit, az ajtóban elveszik és leszálláskor ugyanott visszakapod. Mi mindig sima esernyőkocsival utazunk, nem kellett cipelni soha, ha nem a gyerek ül benne akkor valami csomagot teszek bele és tolom.
2011. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valami ötforintost veszek, csak bíztam benne, van itt valakinek konkrét ötlete, milyet:)
2011. máj. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!