Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsira illenek...

Melyik babakocsira illenek ezek a tulajdonságok? Újszülött kortól használható, bolygosítható (4 db) kerék, van tárolókosara és nem nehéz.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:02
 1/10 A kérdező kommentje:
A bolygósítható kerekeknél az lemaradt, hogy az első két kereke legyen olyan.
2011. okt. 25. 16:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tolonganak neked a válaszolók, mert azért nagy általánosságban elég sok kocsira ráillik ez. Illetve a könnyűség kérdése relativ, nagyon könnyűnek csak azok az aprócska kerekű, vacak pálcika kocsik számitanak, amiket inkább a már járni tudó 1-2 éveseknél használnak, "szaladgálós" kocsinak.
2011. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy nem fogok sok választ kapni, de hát itt előfordul ez is.

Tudom, hogy a könnyűség relatív, de szeretnék valami köztes megoldást találni arra, hogy mégse kelljen két darab babakocsit venni, hanem csak egyet, de az a célnak megfeleljen.

2011. okt. 25. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Graco Ultima TS-volt

[link]

2011. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Peg Perego Milano XXL
2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző

sosem értettem miért kell állandóan lecserélini a bababkocsikat, egyszer kell venni olyat, ami aztán végéig jó


én több mint 2 évig használtam, amit belinkeltem


ja és a suzuki swift csomagtartójába is befért

2011. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Graco Ultima jutott eszembe, olyanunk volt. Ajánlom, nagyon jó!
2011. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 26. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Micralite Toro


Mózes része lecsatolható, Maxi Cosi hordozó rátehető, 3,5 éve nyúzzuk, most a 2. gyerek használja. Simán cipeltem lépcsőn, főleg sportkocsivá alakítva, úgy csak 7 kg.

2011. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!