Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idos volt fiatok/lanyot...

Milyen idos volt fiatok/lanyotok mikor megvetteke az elso rendes agyat? Mellyek a legjobb agyak? Miskolc, Nyiregyhaza fele hol vehetenek? Mire kell odafigyelni mikor nezem?

Figyelt kérdés

Arban hol mozognak?Ti milyet vettetek?Tanacsok?

Lanyom 2 eves az oszre vagy nyar vegere gondoltam vegyunk neki rendes agyat.Amikor megkapta az agyat nem ment at mindig hozzatok?Ezt hogy sikerult kikuszobolnotok?


2011. máj. 8. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom születésétől velünk aludt, féltem is hogy hogyan fogom leszoktatni erről. 2 éves volt amikor kapott egy IKEA-s ágyat, és azóta már nem tudom rávenni hogy bújjon oda hozzám egy kicsit.csak a saját ágyában hajlandó aludni.

A teszveszen, vaterán, expressz.hu-n is találsz jó ágyakat.

2011. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

21 hónapos a fiam, húsvét körül vettük meg neki a rendes ágyat (szintén IKEA). Nagyon szép, jó minőségű bútoraik vannak, és nem horrorisztikus az áruk.


A kiságyban is jól aludt, de mióta olyan ágya van, "mint a nagyoknak" azóta büszkén fekszik bele, meg igazgatja reggel :)

2011. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28 hónapos, 2 napja alszik rács nélküli ágyon. Vettem neki szép új Kisvakondos ágyneműt, az ágyat a férjem készítette még sok évvel ezelőtt a tesóknak. Már napok óta mondogattuk neki, hogy ha behozzuk az ágyat, azon fog aludni. Simán ment minden:)
2011. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de az utolsó válaszadótól kérdezném, h hol vette a kisvakondos ágyneműt? köszönöm
2011. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, Mesemix webáruház, 2 napon belül itt volt.

Van ovis és nagy méret, több színben. Zipzáras.

2011. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olavasom xD oda van irva "agyak" hát ezen bahaltam xD
2011. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!