Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a kulonbseg a 3d es a 4d...

Mi a kulonbseg a 3d es a 4d uh kozott? Mikor a legjobb eloszor menni? Mennyibe kerul? Miskolc vagy kornyeken hol lehet talalni? Lehet rola kepet. Kerni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnap megyek Miskolcra 4D-re a Vasgyári kórházba!Holnap leszek 22hetes és4napos!A védőnő szerint 20-32.hétig érdemes menni!oda ahova megyek 9ezerbe kerül és ebben már benne van a cd meg a kép:)
2008. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni mi a különbség a 3D-s és 4D-s ultrahang között, mert számomra ugyanúgy néz ki mindkettő (szórólapon meg plakáton legalábbis).
2008. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

mi itt voltunk és nagyon jó volt. De most már a belgyógyászat földszintjén van, nem a litoterápián. A vasgyáriról is csak jót hallottam.

2008. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A megyeiben is voltunk, oda ne menj az nagyon gáz...(Előző)
2008. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képen azért tűnik ugyanolyannak a 4D, mint a 3D, mert az állókép, amit láttok róla az csak 3D. A negyedik dimenziónak itt az idő számít, a 4D-s felvétel nem más, mint a 3D-s képek sorozata egymás után levetítve, ami így mozgóképet alkot. Ha csak egy kockát ragadunk ki a felvételből és azt nézzük, akár kinyomtatva, akár a monitoron, az egy 3D-s fotó. Ha a mozgófilmet, az a 4D.
2008. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A vasgyarit csak fol kell hivni es idopontot kell kerni a 4d uh-ra?

Koszi a valaszokat!

2008. nov. 5. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is a Vasgyáriban voltam pár hete,és én csak ajánlani tudom azt a nőt aki ott van, messze leköröz minden dokit, olyan emberséges és normális!

Nekünk nem látszódott olyan jól a baba, és vissza kell mennünk jövő héten, így nem kellett még kifizetni az egészet. Viszont valamelyik nap azt mondták a semmelweisben hogy abban a rendelőben nem is 4D-s gép van hanem 3D-s, ez nem tudom igaz-e.

Tud erről vki vmit?

2008. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 3D, az csak egy "kép", a 4D az meg ugyanaz mint a 3D csak mozog is, szóval mint egy videó
2010. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!