Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leírnátok 2,5 év körüli...

Leírnátok 2,5 év körüli kisgyermeketek napirendjét? Aki nem bölcsis, olyan érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

2,5 éves a lányunk. Fél 8 körül kel. Pakolászunk, reggelizünk, mesét nézünk (vagy olvasunk), játszunk fél órát. Aztán ebédet főzünk, porszívózunk. 11 körül lemegyünk vagy az udvarra, vagy a játszótérre, vagy bicikizünk egyet, vagy megyünk valami programra (barátnőimhez, stb).


Fél 1 körül hazajövünk, ebéd, 1, fél 2től alszik kb. két órát.


Utána játszik egyedül (jól elvan szerencsére), majd 5-6 körül ismét lemegyünk az udvarra, vagy bevásárolni, vagy játszótérre, vagy átmegyünk a nagyikhoz...


7 körül vacsora, 8-kor fürdés, de aludni sajna csak 10 után szokott.


(játszótér amúgy kb. hetente 2-3-szor van, én nem annyira csípem a játszótereket, de sok gyerekprogram van helyette a barátnők gyerekeivel) :)

2011. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reggel fél 8 körül kel +/- fél óra

pisil átöltözik mesét néz fél órát

reggelizik - felvágott kifli tea

játszunk 10-11 felé gyümölcs és séta

du 2 körül ebéd - leves v. tésztaféle-

nem alszik ebéd után de afféle csendespihenő van eljátszik magában v. mesét néz fekve

háromkor nekiállok főzni amibe tudom bevonom segít krumplit adogatni csipetkét szaggatni panírozni ilyesmik.

eszik is közben keksz gyümölcs joghurt mikor mit kér.

fél ötkor hazajön a férjem játszanak amig elkészül az ebéd 5 körül vacsorázunk ez meleg étel aztán együtt játszanak.

hatkor kezdem a fürdést engedem a vizet neki is Ő a hiradó alatt fürdik a férjem hallja a híreket így nem marad le de a gyerek nem látja.

én krémezem felöltözik mesét nézhet egy órát és nyolckor fogmosás majd valamelyikünk mesét olvas neki könyvböl v. fejből lámpaoltás alvás.

2011. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, máskor is!
2011. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. amúgy nem értem az utolsó hozzászólást. az a baj, hogy nem köszöntem meg egyből? nem netezek minden nap.........
2011. máj. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!