Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok Budapesten a IV....

Hol találok Budapesten a IV. Kerületben vagy környékén homeopátiás gyermekorvost, aki házhoz is jön, kedves, rendes, bevált, nem pénzéhes, olyat, aki már valakinek bevált?

Figyelt kérdés

Ide is írhattok vagy a 33zeze@gmail.com e-mail címre. Köszönöm.

Mostani gyermekorvosunk nem volt hajlandó kijönni házhoz, amikor a kisfiam 39 fokos láza nem akart lemenni, és kisfiam nem volt szállítható állapotban, ezért másik orvost keresek. Valaki mást sikerült kihívni (5000-ért), aki megvizsgálta, de ő nem homeopátiás volt, később a gyógyszertárban derült ki,hogy az általa javasolt homeopátiás szer már nem kapható golyó formájában, csak tablettában, azt meg nem adná a gyógyszerész gyereknek. Telefonon nem tudtam utána elérni az orvost... Akinek bevált a gyermekorvosa, kérem, írjon nekem. Fontos lenne, hogy homeopátiás legyen és ne pénzéhes, bár szívesen fizetek is, ha kijön az orvos, a korábbinak is fizettünk 3000-et, de elköltöztünk a város másik felébe és ide nem tudott eljönni.


2011. máj. 11. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

szia


írok privit!

Mi Kovács Évához járunk!

2011. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat, Kovács Évához már kaptam időpontot. Remélem a legjobbakat. :)
2011. máj. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!