Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap hőemelkedése...

Minden nap hőemelkedése kifiamnak van, ez mire utalhat? Vigyem orvoshoz vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy hete volt neki vírusos hasmenéses lázas betegsége(39.4fokos láz).Elvittem másnap orvoshoz, és nem írt semmit, csak Normaflór kellett szednie.5 nap után már csak minden nap hőemelkedése volt kb. kétszer.Ma is volt neki egyszer 37.1 fokos hőemelkedése.1 óra múlva semmi.(36.8)Nem értem, akkor most megint vigyem orvoshoz?Vagy ez még a vírus lecsengésének a vége?
2011. máj. 12. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, kisfiam, nem pedig kifiam.Egyébként 3 éves a gyermekem.
2011. máj. 12. 21:37
 2/5 anonim ***** válasza:
A 37,1 még hőemelkedésnek sem számit gyerekeknél. Sok gyereknek még magasabb is az állandó testhője. Ha 38 főlé megy,az már betegséget jelent.
2011. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a gyerekorvost és kérdezd meg ....
2011. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 37,1 valóban nem hőemelkedés, de az én lányomnak pl. ennél alacsonyabb a normál testhőmérséklete. Volt, hogy neki is napokig e körüli értéket mértem, majd meg is jelentek rajta a pöttyök, amit vírus okozott. Mivel a c vitamin vírusölő, azért én adtam neki a cebiont. Szerintem az a betegség lecsengése. (de ahogy én magamat ismerem megmutatnám dokinak-főleg hogy jön a hétvége).
2011. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma mindenképpen elviszem délután a gyerekorvosunkhoz.Inkább fizetek(magánorvos), minthogy valami baja legyen.Mondjuk ma még nem volt neki hőemelkedése, de biztos ami biztos.
2011. máj. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!