Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hónapos kislányomnak a...

13 hónapos kislányomnak a legjobbat szeretném megadni, eddig Elefanten cipője volt, és a Szieszta az, ami még nagyon jó minőség, de mi a tapasztalatotok a D. D. Stepről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányomnak is az van,abban tanult járni.Mi nagyon szeretjük,és elég strapabíró is!Szerintem árban is elég jó!
2011. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyiért vettétek?
2011. máj. 14. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem csak ezeket mondanám jó minőségűnek. Sőt. A Siesta közül is volt már olyan kezemben, amit akkor sem adnék lányom lábára, ha fizetnének. Én továbbra is Superfit párti vagyok.
2011. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond a Sziesztával?
2011. máj. 14. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a ruhafalváról rendeletem szandálcipőt,6500 körűl volt,de mondom nagyon jó!!
2011. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Siesta és Asso van, minndkettő jó.
2011. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Siestában harántemelés van, ami elvileg nem tesz jót a lábnak. Mostanában a 'szupinált' cipőket ajánlják, ilyen pl a Salus. Olvass utána, én csak ezt veszem a kisfiamnak.

[link]

2011. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy szupinált?
2011. máj. 16. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod amit linkeltem, pontosan le van írva:


"A szakszerűen kialakított cipő, ún. szupináló – speciális sarokkal – a lábszár középvonalában tartja a sarkat és a bokát és megelőzi a belső boka bedőlését. A szupináló cipő sarka belső oldalon magasabb, ék alakú, így alátámasztja a láb sarokrészének belső élét."

2011. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!