Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Simba Unico vagy az Unico...

A Simba Unico vagy az Unico Plus építőjáték a jobb minőség? Vagy mindegy?

Figyelt kérdés
A Duploval kompatibilis építőjátékot szeretnék venni két éves kisfiamnak. Itt többen is az Unico márkát ajánlották, mondván olcsóbb és hasonlóan jó minőség, mint a Duplo. A neten viszont két fajtát is találtam: a Simba Unico (ez tényleg jóval olcsóbb) és az Unico Plus (ez csak kicsivel olcsóbb). Vajon a sokkal olcsóbb Simba is jó minőség, vagy válasszam inkább az Unico Plust?
2011. szept. 21. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudnál linkelni a két fajtáról? Mert én most rákerestem, de nekem úgy tűnik, hogy ugyanarról a termékcsaládról van szó.


Csak azért kérdezem, mert nekünk van Unico Plus-unk, ami nem Simba termék, de most képen láttam ugyanazt Simba néven is... Szóval teljes zavar, ezért érdekelne, hogy TE melyik fajtára gondolsz?


Mert ami nekünk van, az tényleg nagyon jó, megkülönböztethetetlen a Duplotól (össze van öntve nekünk egy nagy ládába.)


Van még egy harmadik opció is, a Mega Bloks mini, ez is Duplo kompatibilis, ennek nagyon aranyos Dorás és Diegos készletei vannak.

2011. szept. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltál.

"Simba Unico"-t a Toystore webáruház árul:

[link]


Unico Plus több helyen is kapható, a legkedvezőbb árat itt találtam:

[link]


Simba Unico 100 db-os vödrös 2365.- Ft

Unico Plus 100 db-os vödrös 4790.- Ft


Ránézésre szinte egyformák.

2011. szept. 21. 06:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak az Unico Plusról tudok véleményt alkotni, az nagyon jó minőségű. Ha van lehetőséged érdemes elmenni a Regio játékboltba, nagyon sokféle van:-)
2011. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az Unico Plus márkát fogom választani.

2011. szept. 21. 07:34
 5/5 tuskoledi válasza:

Tudom, h kicsit késői a válasz:

DE! a Simba Unico is jó hozzá, nekünk van.

Csak az nem jó, amin kék alapon fehér írással van az "UNICO" (kép is van róla ott, vödrös), mert azzal nem kompatibilis. Kipróbáltam...

2012. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!