Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális? 8 éves kislány

Ez normális? 8 éves kislány

Figyelt kérdés

A húgomnak meg szoktam engedni hogy néha gépezzen és az utóbbi időben feltűnt hogy női melles képekre keres rá a neten.Az elmúlt napokban meg elkezdett leskelődni mikor öltözöm.Ez normális?Hogy szoktassam le róla?

L16


2011. máj. 15. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mostanában kezd nőni a melle, és kíváncsi. Beszélgess vele.
2011. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell leszoktatni róla, bár kicsit furcsa. De gondolj bele, te is nézegetted a saját testedet ennyi idősen, csak neked akkor még nem volt internetes lehetőséged. Úgyis abba fogja hagyni, ha majd mindent tud saját magáról: hogy meg fog nőni a melle, mikorra nő meg, mekkora lesz 16 évesen (mint neked), hogy a melltartót hogyan hordják, etc.

Igazából ezek fontos dolgok a személyiségének fejlődése szempontjából, úgyhogy ne irtsd ki belőle, mert talán abból nagyobb baj lehet, mint abból, hogy melles képeket néz az interneten. Tényleg abba fogja hagyni, ha megtudta, amit szeretett volna.

2011. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neki nem nő még, nem eszik sokat, tiszta izom az egész kiscsaj, a hasán is látszik már a 8. kocka, 127 cm és 23 kg de hát majd csak megnő..:S


Köszi azért, én nem szeretem hogy bámul!

2011. máj. 15. 19:32
 4/6 anonim válasza:
3%
leszbikus, nem gondoltam hogy az ilyen korán kijön
2011. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Segíteni nem biztos, hogy tudok, de azért elmesélem az én esetemet. Velem is ugyanez volt pont 8 éves koromban, mint a húgoddal, és nem tudom, miért. Emlékszem, egy táborban voltunk, és szabályosan zaklattam a nagyobb lányokat, akkor hagytam abba, amikor az egyik tanár elbeszélgetett velem erről. Még ma is emlékszem arra a szégyenre, pedig kedves volt. Nem csináltam soha többet.

Fogalmam sincs, mitől lehetett, talán ekkor kezdett valamennyire motoszkálni bennem a szexualitás, de ez csak egy tipp. Akkor csak annyit tudtam, hogy érdekel, és amíg egy felnőtt rám nem szólt, nem hittem, hogy egy ilyen gáz.

Szerintem a húgod sem tudja, de meg kell neki magyarázni. Azt javaslom, kérd meg édesanyátokat, beszélgessen vele erről, főleg arról, hogy ne leselkedjen utánad. Kicsit talán ciki lesz, de az ő érdeke is, mert ha az iskolában kezdi el lesni a nagylányokat, ők nem lesznek vele ilyen kíméletesek.

A Te szavad talán nem számít neki túl sokat, de szinte biztos vagyok abban, hogy ha anyukátok elmagyarázza neki, abba fogja hagyni.

2011. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nincs semmi baj vele, csak várja, hogy neki mikor kezd nőni a cicije.
2011. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!