Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél évesemet pisiltette...

Két és fél évesemet pisiltettem egy fánál. Egy kislány anyukája feljelentéssel, Családvédelemmel fenyegetőzik. Ez normális? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Hideg ide, hideg oda. Nemrég szobatisztává lett gyermekemnek sürgősen pisilnie kellett ezért nadrág le és megtiszteltettem vele egy fát a buszmegálló mögött. Erre egy két éves forma kislány anyukája hangosan nekem esett, hogy feljelent a Családvédelmiseknél, hogy veszélyeztetem a gyerekem meg, hogy a kislányát akarata ellenére FELVILÁGOSÍTOTTAM és ezzel (márminthogy látta a fiam fütyijét) lelki traumát okoztam neki.

??? Csak énztem bután, hogy mi van??? Inkább pisiljon be a fiam az anorákba és faggyon rá a nadrág????

És nem én kértem a kislányt, hogy jöjjön oda nézze már meg, hogy miben különböznek a fiúk a lányoktól...

Felhúztam magam kicsit, szerintem nem csináltam semmi kifogásolnivalót. SZerintetek?


2011. jan. 7. 07:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hülye szerencsétlen....


Nem te vagy a hibás közterületen azt csinálsz és ott pisil a kisfiad ahol tud. Ha meglát majd egy hajléktalant vizelni azt mivel jelenti fel hogy megrontotta a gyerekét mert látott egy himtagot?


- régen az osztrák hercegnőket nevelték igy hogy még a szarvasok himvesszőjét se láthatták - olyanok is voltak az ágyban .... -

Semmi baja se lesz tőle de az anyja ilyetén viselkedése jóra se vezet.

2011. jan. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

na annak a nőnek se a lába fáj.ki is fogják röhögni rendesen,ha feljelent.bár ha nem ismer téged,nem tudom mit fog mondani.Ismeretlen anyuka ismeretlen kisfia pisilt egy fánál???!!!

egy igazi idióta

2011. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez meg a másik bár nem akartam kitérni rá hogy odamenni fog-e és elkérni a cimedet meg a nevedet mert ez igy csak vaktában fenyegetőzés ami az ostoba emberek kelléktárának egyetlen eszköze mármint a feljelentgetés.


Hagyjad nem is érdemes emlékezni se rá.

2011. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kislánynak sokkal nagyobb lelki traumát okoz, ha ilyen begyepesedett anyja van...
2011. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... No comment. Én biztos a pofájába vágtam volna mennyire hülye. Irigyellek a tűrőképességedért. Más is látta gondolom a kis jelenetet.
2011. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad meg az anyukának, hogy feljelented őket leselkedésért? :-))
2011. jan. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem félek, hogy beváltja. Csak kiváncsi voltam, hogy tényleg hibáztam-e?

Régebben sokat olvastam porontyot és ott emlékszem hasonló vérgőzös anyukákra, akik egy köztéri pisiltetést teljesen elfogadhatatlannak gondoltak. Mi most kerültünk ebbe a szituációba és kételkedni kezdtem abban, hogy mások/a többség ezt hogyan ítéli meg.


Köszönöm a válaszokat

2011. jan. 7. 08:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már az ilyen marhákat. Pisiltess ott ahol éppen kell a kisfiadnak. Én is így fogok majd tenni, ha majd egyszer szobatiszta lesz:) 22 hónapos
2011. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis templom , ha arra sétálunk, beköszönünk a kisfiammal. Multkor pont a kapuban szóld, de már elfúló hangon. Azonnal lerántottam az anorákot meg a többit , és lényegében a templom falánál lévő kisbokorra pisilt. Az ott dolgozó munkások és a templomkaput záró-nyitó nénike is látta, de csak mosolygott, mikor felfele öltöztettem. Ha kell, hát kell ! akkor egy pillanatra én is azt hittem, hogy valaki keményen rámszól, de nem tették:) nem tettünk rosszat, bárhol letolom a gatyàját, ha muszáj:)
2011. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodában mit fog a kislány csinálni? Mert ott nincs külön wc lányoknak és fiúknak. Feljelenti az óvónőket pedofíliáért? Ez a nő nem normális!!!
2011. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!