Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan távolíthatnám el...

Hogyan távolíthatnám el kisfiam talpából a szálkát?

Figyelt kérdés
Nagyon pici,nagyítóval éppen látom,de nem bírom sehogy megfogni.Van rá valami más ötlet,hogy kijöjjön?
2009. márc. 13. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban a szüleim mindig egy tű segítségével vették ki.

Felpiszkálták a bőrt, ami nem fáj, aztán mikor elérték a szálkát, és kijjebb mozdították, akkor egy csipesszel már kilehetett venni.

2009. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak az a baj,hogy ha hozzáérek is ordít.:-( Nem hogy tűvel megközelítsem.Most próbáltam volna,de nem engedi,mert fáj neki. Esetleg valami dunsztkötésre gondoltam,vagy olyanra amitől "kilökődne".
2009. márc. 13. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

És ha megpróbálnád akkor, mikor alszik?

2009. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Este 10ig biztos nem alszik el.:-( 5 éves.Most áztatja meleg vízbe,aztán teszek rá egy beáztatott kamillafiltert,és ha semmi,délután elviszem az orvoshoz.Mondjuk érdekes lesz,mert cipőt se vesz föl.Á,kis pár milliméteres valami milyen fájdalmat tud csinálni.:-(
2009. márc. 13. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk így nyáron! Mi is akkor birtuk neki kiszedni mikor aludt mert nagyon fél a tűtől! Csak mi már akkor vettük észre neki mikor elkezdett begyulladni!De magyarázd el neki, hogy az orvos is tűvel szedné ki csak akkor lehet jobban fájna! Dúnsztkötéssel nem hiszem, hogy érsz valamit, és ha nem szeditek ki csak begyullad esetleg beljebb megy!
2009. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedd ki szemöldök csipesszel. Én magamból is mindig azzal szoktam.
2009. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igazából nem fa szálka,hanem ilyen sok üvegszálas diszlámpából egy szálnak lehet a pici darabja,mert azzal játszott este.Megpróbálom neki valahogy kiszedni,de ha nem megy akkor marad a doki,be ne gyulladjon,meg hát igy nem jó,hogy rá se áll,cipőt se vesz...
2009. márc. 13. 11:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült kiszedni,gondoltam leírom hátha jó tipp lesz hasonló esetben.Az arcgyanta csíkommal sikerült.Ráragasztottam a talpára ott ahol a szálka volt,gyorsan lehúztam és úgy tűnik kijött.
2009. márc. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!