Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon egy krémtől elkezde...

Az arcomon egy krémtől elkezdett hámlani a bőr, de nem tudom mivel távolíthatnám el az elhalt hámsejteket. Semmilyen krém nem segített, Házi praktikák?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, előre is köszönöm a válaszokat! Hallottam valamit hogy lisztet kell valamivel keverni, de nem tudom pontosan... HELP!! :/
2011. szept. 2. 21:27
 1/5 anonim válasza:
arcradírozással probálkoztál már ??
2011. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár egy rossz puha sörtéjű fogkefe is megteszi.Szerintem búzalisztre gondolsz,de az búzadara,kiváló arcradírként.
2011. szept. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom. :)
2011. szept. 3. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tej és kristálycukor
2011. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a legrosszabb, amit hámló bőrrel tehetsz a radírozás. Csak felsérted vele az új, sértetlen bőrt is, és sokkal tovább szenvedsz vele.

Kenj rá valami hámosító krémet és szevasz, pár nap után szép és jó minden.

Persze ehhez előtte hagyd abba a kiváltó krém használatát. :D Ha meg bőrgyógyászos durva cucc, akkor kérj a patikában hidratálót, és várj türelemmel, mást inkább ne.

2011. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!