Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel takarózik a melegebb...

Mivel takarózik a melegebb hónapokban a 2-4 éves gyermeked?

Figyelt kérdés

Milyen takarót és hol vegyek neki?

Már elég meleg van nálunk (25fok), mivel tetőtériek a szobák. A klímát még nem akarom bekapcsolni, de ha be is lesz kapcsolva, valami vékonyabb takarót vennék a kislányomnak.


2011. máj. 19. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Most még kis pokróccal estére,de nemsokára áttérek a lepedőre,majd azt is elhagyom és nem takarom be.Tavaly nyáron csak egy bodyban altattam,mert nagyon meleg volt.A május még csalóka,de lassan megjön az igazi nyár is.az én fiam amúgy is izzadós.
2011. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a takaró mgé meg van neki,ami nem túl vastag,én most még a pizsamán változtattam,vékonyabb szelősebbet kapott,nem adok rá már badyt csak egy 2 részes pizsit.nyáron én is van hogy egy badyba aaltatom,de én betakarom egy kis pelenkával,vagy egy kifógóval,ami olyan mint a pelenka csak nagyobb.Én magamból indulok,hogy a legmelegebb időben is kell,hogy valami legyen rajtam,még ha nagyon vékony is,ő is igy szereti látom.
2011. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves és nagyon nem bírja ha betakarják.Még most este vékony polár takaróval takarom be akkor ha már mélyen alszik.Legjobb esetben is fél óra múlva már ki is takarja magát.Most pl már nem takartam be épp most aludt el.23 fok van a szobájába.Nyáron sem fogom betakarni.Nagyon nem bírja a takarókat.
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem is utálja a takarót, télen-nyáron anélkül alszik, olyan 24 fok körül van nálunk. Jelenleg is egy hosszú ujjú pizsiben durmol édesen, takaró nincs rajta.
2011. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15,34: mintha az én fiamról írtál volna :-) A legmélyebb álmából is felébred, ha betakarom :-) hihetetlenek. Egyébként én is polártakaróval próbálkozom, de ledobja. Vékony rövidujjú pizsi van rajta és bokáig érő pizsi gatya. Zoknit már nem adok rá, mert azt sem bírja.
2011. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vékony pokróccal, nyáron 30 fok fölött lepedővel paplanhuzattal,mert nem szereti ha nincs betakarva,ahogy én sem.
2011. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!