Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék használt, de...

Hol tudnék használt, de megkímélt autósülést venni megbízható magánszemélytől? Maxi Cosi Priori Xp-t szeretnék.

Figyelt kérdés
Teszvesz,Vatera és Expressz kivételével hol érdemes még keresni?
2011. máj. 21. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol nem érdemes. én nem vennék használt ülést, csak ismerőstől. Inkább egy olcsóbb, egyszerűbb, de új ülésre ruházzatok be.
2011. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ez a fajta Maxi Cosi ülésünk van. Maximálisan merném ajánlani bárkinek. Bár ilyen esetben én sem vagyok híve a használt holminak, de mivel látom, hogy elnyűhetetlen, így bárkinek el is merném adni. A miénk egyszínű, sötétszürke. Egyáltalán nem koszos, nem foltos, könnyen lehet tisztítani, maga az ülés nagyon stabil, biztonságos.

Szóval szerintem bátran keresgess ilyen típusú ülést használtan is, mert "nagy baja" nem igazán lehet.

2011. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Keresek. :)

Csak nem tudom,hol kellene...

2011. máj. 23. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi,2. válaszoló.Nagy baja nem igazán lehet?!Dehogynem!Elég,ha nagyobb ütés érte,már a következő gyereknél pont semmit nem véd az ülés.Nem feltétlen fog kívülről látszani,de attól még a héjszerkezet elveszítheti a funkcióját.Ezeknek(akár csak a jó bukósisakoknak)ez a funkciója:úgy elnyelni az ütközés erejét,hogy az ülésben/bukóban a legkevesebb-szemmel látható-sérülés legyen.Ám ilyen esetben olyan erők hatnak a szerkezetre,hogy a kukába lehet dobni...

Kérdezőnek:ha mégis használtat vásárolsz,mondd meg az eladónak,hogy szeretnéd megnézetni,minden oké-e az üléssel(a márkakereskedésekben/szervizekben be lehet vizsgáltatni).A gyerek élete nem játék.2 gyerekes anyuka

2011. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igazad van, ebbe nem gondoltam bele.

2011. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!