Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Omega 3, halolaj? Érdemes e...

Omega 3, halolaj? Érdemes e adni a kisgyereknek, lehet e ettől változás?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalat?
2011. máj. 23. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Éppen egy évig kapta a fiam, amikor elkezdte az ovit, most hagytuk abba,én az immunrendszere miatt adtam, de elég sokat volt beteg, a manduláját ki is fogják venni.

Nem tudom milyen változásra gondolsz?

Azt sem tudom, ha nem kapta volna akkor gyakrabban lett-e volna beteg? Ártani nem fog.

2011. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pl nyugisabb lett e, vagy jobban fejlodott e.


nem tudom hogyan lehetne megallapitani, hogy hasznal e, gondolom max szelsoseges esetekben, de gondoltam azert hatha :)


koszonom valaszod

2011. máj. 23. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Adni érdemes, mert bizonyatottan jó hatással van az emberi idegrendszerre (is), én a terhességem alatt szedtem az orvosom tanácsára, és a kislányom nagyon értelmes, figyelmes, korához képest előrehaladott értelmi képességű lett, sokan ismeretlenül is megjegyzik, hogy milyen "okos" a tekintete, és milyen "nagyos" dolgai vannak, úgy értem, hogy nagyon figyel mindenre, és rögtön utánozza, nem csak az egyszerű dolgokat.
2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!