Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtátok-használját...

Meddig használtátok-használjátok a babakocsit? Vagyis hány éves korig?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves eleven kisfiú. Kisvárosban lakunk, ahol sajnos sok helyen nincs járda. Félteném, így babakocsizunk. Bírná a sétát, de lassan haladnánk, és nem szeretem, ha a forgalmas úton sok időt töltünk. Most születik a tesó, és testvérbabakocsit vettem. Szerintem még jó ideig kocsizni fog.
2011. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 éves koráig használtuk, de volt, hogy már 2 éves korában is inkább mocival szeretett menni, és akkor már nem is vittük a babakocsit.
2011. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kislányom most 16 hónapos, már egyre ritkábban kerül elő a babakocsi. Csak ha nagyobb sétára indulunk, vagy valahova sietünk (mert a motorozás még nem megy olyan gyorsan, de szépen halad). De nem is tetszik neki benne, egyáltalán nem élvezi már.

Ami biztos: októberben születik a kisebb, akkor a kislányom 21 hónapos lesz. Mivel két babakocsit egyszerre tolni, ugye nem lehet, testvérfellépő lesz, azt tudja majd használni, ha akarja.

2011. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kisfiam majd a nyáron lesz két és fél éves,de még mi is babakocsizunk.A fiam is nagyon eleven,örökmozgó,és ezért jobbnak látom,hogy babakocsiban ülve közlekedik.Motorozni is nagyon szeret,de szeretné ő megválasztani a haladási irányt,így ha sietünk valahova megint csak a babakocsit részesítjük előnyben!
2011. máj. 23. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
2 éves koráig használtuk. Nagyon szerette. Bölcsis lett 2 éves korától, oda bicóval megyünk, így a babakocsi már nem kell. Hétvégén ha sétálunk, akkor motorozik.
2011. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2,3 éves, és meg mindig babakocsizunk :D

szerintem meg egy darabig fogunk is :)

2011. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos koráig. Most 18 hónapos, és nem tudom elképzelni, hogy megülne a babakocsiban. Általában autóval járunk, vagy busszal. A buszmegálló kb. 100 méterre van a lakásunktól.
2011. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. 16 hónapos fiammal gyalogosan-busszal-villamossal járok, a nagyi szokta csak babakocsiban sétáltatni, de nem is bánom, nem merném őket anélkül elengedni. Triciklizni még nem tud.
2011. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam és a hosszabb utakra mi is babakocsival megyünk, de sajnos egyre inkább elutasítja a babakocsit.Pl ma se lehetett belerakni, rugdosott csapkodott és az istenért sem lehetett a babakocsiba ültetni.
2011. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!