Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig használtátok...

Hány éves korig használtátok a kisgyereknek az eredeti takaróját éjszakára?

Figyelt kérdés
Most kétéves a fiam,de elég nagy,és a rendes gyerektakaró szélességben kevésnek bizonyul.Ha betakarom,akkor leér mindkét oldalán,de ahogy elfordul,már kint is van mindene.Ha nagy takarója lenne,nem keveredne bele?Nem tudna megfulladni,ugye?
2010. okt. 25. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfulaldni nem fulladn ameg, de abból is ugyanúgy kimászna. A lányom is két éves, és ő is a kb. 120 cm-es takaróval takarózik. Vagyis az túlzás, utálja, mindg lerúgja magáról, csak pizsiben alszik.
2010. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam, még a bébi takarójával takarom. Ő is forgolódik, de mindég marad rajta annyi, hogy fedje a derekát és a hátát.
2010. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, éső sem kicsi.
2010. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, pont tegnap szenteltük fel az új takarót, mert a másik már kicsi volt 28 hónapos lesz a fiam. Hát képzeljétek éjszaka sírt, hogy kell neki a takaró. De meggyőztem szerencsére, hogy ez sokkal jobb, de szerintem még pár napi sápitozik érte, pedig a huginak akartam, de azt hiszem egy időre eldugom nehogy féltékeny legyen

Ja nem fullad már meg egy ekkora gyerek és a fejére se húzta. Legalábbis az én fiam nem

2010. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!