Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell még neki a cici vagy nem?

Kell még neki a cici vagy nem?

Figyelt kérdés

16 hónapos a kisfiam. Reggelente szoptatom még, de kb 1-2 hónapja én kérdezek rá, hogy kér e tejet tőlem, ha nem kérdezném akkor menne a dolgára és nem különösebben izgatná.

Viszont amikor megkérdezem akkor majd kiugrik a bőréből, annyira örül neki, meg mikor szoptatom akkor is látszik, hogy tetszik neki.

Szerintetek? Ha már nem kell neki, akkor nem fog örülni neki? Vagy miért van ez, hogy magától nem jut eszébe, de ha rákérdezek akkor örül neki?


2011. máj. 25. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen idősen már nem kötelező szoptatnod, neked kell eldöntened, mennyire szeretnéd. Én már biztosan nem adnék neki, ha nem ragaszkodik hozzá, de ha Te még örömmel szoptatsz, akkor hajrá. A Te hozzáállásod ebben a korban már ugyanolyan fontos, mint az övé.
2011. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem kéri ne erőltesd,persze ha te sem szeretnéd.Most egy jó alkalom,hogy leszoktasd,késöbb nehezebb lesz.Tapasztalatból mondom,2évig szoptattam.
2011. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert a szoptatás nem csak étel és ital a gyereknek hanem kapcsolat az anyával és a lehető legszorosabb

és mert nem igényli már a tejet de a szopit és a vele való kapcsolatot igen .-)

szerintem ha nem terhes neked akkor legyen meg a reggeli kis összebújás neki és neked is

hátránya nem hiszen h lenne

a későbbiekben sem

2011. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!