Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól fektettetek úgy,...

Mikortól fektettetek úgy, hogy nem volt már se cici, se esti tápszer?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vacsora, fürdés, és fekvés, tehát közvetlenül lefekvés előtt nem kapott már semmit? Hány éves kortól?
2010. febr. 18. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos, addig volt esti cici (meg reggeli is...)
2010. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha én valami miatt nem voltam otthon, akkor nem kapott semmit, szerintem kb.1 éves korától.

első

2010. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan 9 hónaposan tejpépet kapott és utána volt fürdetés.Cici már cak reggelente volt.
2010. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 évesen szoktattam rá az egyedül alvásra, de akkor előtte még kapott cicit, csk nem azon aludt el. Laktózérzékeny, úgyhogy beletelt pár hónapba, mire kialakult, hogy a laktózmentes tejet ihatja és mennyit. De mindig felsírt éjjel, így előrébbhoztam a tejet, és negyed 8-kot kap tejet, 8-kor fürdés, öltözés, alvás. Msot 20 hós, de már jó pár hónapja így megy
2010. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 13 hónaposan hagytam abba az esti tápszert. akkor kezdett bölcsibe járni, attól kezdve szépen kialakult a napirendje is. most 7-kor fürdik, utána eszik egy kis vacsit velünk, majd 2 deci kakaót megiszik. fél 8 körül alszik, reggel 7-kor kel, akkor megint kér kakaót, aztán a bölcsiben 8 körül reggeliznek. most 16 hós.
2010. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2010. febr. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!