Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok foglalkoztató...

Szoktatok foglalkoztató füzetet vagy újságot, matricázós füzetet, venni a gyereketeknek? (2-7 év közötti gyerekekre gondolok).

Figyelt kérdés

Átlagosan milyen gyakran és mennyi ideig tart ki (pl.: egy nap alatt mindent megcsináltok és kész vége, vagy akár egy hétig is bírja?)

Nem sajnáljátok rá a pénzt? (nagyon drágák szerintem, de nálunk favorit)

Köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 25. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Írószerben vettem üres matricás albumot+ matricákat, az gyorsan elfogyott. Utána húsvét előtt volt a lidlben 500 ft-ért 333 db-os több témakörben. Kettőt kapott kb hetente 1* matricázunk olyankor beragasztunk kb 20-30-at azokból még mindig van. Anyukàmtòl kapott 2 db okos 2 éves című matricás foglalkoztatòt azt is szeteti. Gyűjtjük a sparos dzsungelmániát az még nem köti le de 1-2 év múlva biztos nézegeti majd a képeket.

2,5 éves.

2011. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ovisok megkapják havonta az ovis Tappancsot és a Mini Manót,az iskolás a sulis Tappancsot és a Tudorkát.Ezek nem olyan drágák,és sokáig lehet olvasni belőle,színezni,feladatozni.

Egyéb dolgokat a netről töltök le nekik.

2011. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi csak a Tappancsot szoktuk megvenni az oviban, az 350 Ft.

Esetleg évente 1-2x kap valami mást is vagy színezőt, ennyi.

Mindig nézegeti a Verdás stb. újságokat, de 1000 Ft-ért nem fogok megvenni egy 10 oldalas újságot a 100 Ft-os ajándékkal. És nem azért, mert nem telik rá, hanem mert nagy lehúzásnak tartom.

2011. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszotokat.

Kedves Utolsó, nagyon hasonlóan érzem én is.

A Tappancsot nem ismerem, nálunk nem kapható. Ajánlanátok? Jó újság?

2011. máj. 27. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tappancsot az oviban/suliban lehet megrendelni,újságosnál nem kapható.Mi szeretjük,vannak benne mesék,versek,érdekességek,barkácsolnivaló,a közepe pedig kivehető foglalkoztató.Szerintem bőven megéri,a sok "tematikus" újsággal én is úgy vagyok,h a felét nem érik annak amibe kerülnek.
2011. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!