Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsimnek töltöttem le rengete...

Kicsimnek töltöttem le rengeteg színezhető mintát, de szeretnék kis foglalkoztató feladatokat is. Ezeket milyen néven keressem? Egyet sem találtam

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy pontösszekötősdi, meg amiket tartalmaznak ezek a foglalkoztató füzetek. Színezd az első almát kékre, az ötödiket zöldre meg ilyesmik. Amik ovis gyerekeknek jók.

Köszi ha segítetek!!


2010. márc. 9. 13:18
 1/7 anonim válasza:

[link]



ilyesmire gondolsz?

2010. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óóó Igen, imádlak érte! Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!:))
2010. márc. 9. 13:43
 3/7 anonim válasza:

[link]



találtam ilyet is:)

2010. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt is nagyon köszönöm, szuper ez is. Az első linkről a 47 db. lapot már mentettem is, most jön ez. Köszke nagyon hálás vagyok a segítségedért!!! Ha segíthetek én is valamit felkutatni, írd meg!:))
2010. márc. 9. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Óóóó ezek nagyon jók, én is köszönöm!!!
2010. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, sikerült minden létező képességfejlesztő lapot lementenem. Nagyon sok lett, szóval örök hálám, nagyon nagyon köszönöm még egyszer a segítségedet!!!:) Az összes nagyon jó, ilyenekre gondoltam!
2010. márc. 9. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
www.canadahun.com
2010. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!