Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a teljesen...

Mi a véleményetek a teljesen műanyag papucs-szandikról?

Figyelt kérdés
2 éves baba lábát nem deformlja el?Nekem is van én szeretem és nagyon tetszik ilyen pici babák lábán is.Annyi baán áttam már hogy gondoltam én is vennék a fiamnak.Tapasztalatok?
2011. máj. 27. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igazából préselt habszivacs anyagból van,pihe könnyű,nem hiszem hogy deformálná,illetve én nem tapasztaltam csak az előnyét.Kétévesen kapta ő is és klasszul közlekedett benne első perctől(papucsként hordja)
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lányom is 23 hónapos kora óta viseli a lakásban és szereti nagyon. Most 2,5 éves, már alig fér bele a lába, újat kell neki vennem, de ugyanilyet fogok még színben is, csak nagyobb méretben :D
2011. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát ki más lehetne aggodalmam fő oka???Hát persze hogy az anyós.....akkor én se habozok és veszek neki.Jó a kínais vagy vegyek inkább baba boltba 3x annyiért??Szerintem ugyan az csak az egyik sima színű a másiknak meg micimackó,verdás....stb van rajta
2011. máj. 27. 14:39
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyenre gondolsz? Linkelnel egyet?
2011. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy itt is sokat olvasom, hogy 2-2,5 éves gyerekek ügyesen hordják az ilyen papucsot, és ismerősi körben is van, én azt olvastam, hogy kb. 6 éves korig érdemes, hogy kérge legyen hátul a cipőnek (tehát bármilyen papucs kizárva). A másik: bölcsődés ismerősöm sokat panaszkodik rá, hogy sok baleset okozója a bölcsiben hordott ilyen papucs.

Én nem veszek a fiamnak, de ez csak az én véleményem.

2011. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem vennék. Semmi nem tartja a bokáját, nem véletelenül gyártanak normális gyerekszandálokat, és nem felnőtt utánzatot.

És mivel műanyag, izzadhat benne a lába. Ha netán vizes járólapra lép vele, iszonyat csúszik.

Bölcsibe, oviba sem engednek ilyet. Vajon miért? A gyereked egészségére gondolj, és ne arra, hogy milyen cukin néz ki...

2011. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Játszótérre a homokozóba hordja a 2,5 éves kisfiam, oda jó, mert itthon csak bedobom egy kis vízbe és már tiszta is, hamar megszárad. De egyébként nem szoktam ráadni.
2011. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy vennék.
2011. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én vettem egyet, mert hasznos volt télen az uszodában, a strandon is előnyös, homokozóban stb.
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!