Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem rettegsz tőle, hogy...

Nem rettegsz tőle, hogy valamilyen gyógyíthatalan betegségen szenved a gyermeked?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Vagy ha rettegek, akkor biztos nem fog semmilyen betegsége lenni? Nincs értelme ezen parázni, a gyönyörű pocakosságodat rontod el vele te magad.

2011. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

èn már a terheség elején elkezdtem rettegni és akkor azt vettem magam elé, hogy így nem lehet élni. lehet elvetélek, de lehet halva születik és az is lehet hogy kisgyerekként történik valami és az is lehet hogy 18 évesen discobalesete lesz, vagy 30 évsen elüti egy autó.


így letettem a rettegésröl, felesleges. tegyél meg mindent hogy a baleseteket elkerüld vagy a késöbbi problémákat (pl ne adj rántott parízert vagy töltöttkáposztát a 8 hósodnak), kenjed rendesen naptejjel hogy ne legyen börrákja 30 évesen (férjemnek az van és gyerekkorból származik).

2011. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uramisten nem!Dehogyis!

Nem szabad ilyen gondolatokkal mérgezned a lelked.Soha nem tudhatjuk mit hoz a holnap,de kár belegondolni.

2011. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz betegnek lenni, hogy történjen valami. Ha folyton ezen kattogna az agyam, ki sem mernénk lépni a lakásból, hátha elüt minket egy autó.
2011. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rettegek, de nem csak a gyermekem kapcsán, hanem valamennyi rokonom illetve hozzám közelálló ember kapcsán. Azaz lehet, hogy a rettegek szó nem is jó, de bennem van.
2011. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig attól rettegek, hogy nekem van valami komoly bajom, esetleg gyógyíthatatlan, és akkor mi lesz a gyermekemmel???pedig normális családban élünk, de én annyira szeretem a fiamat, hogy még a gondolat is elborzaszt...Hála istennek, már 18 éves lesz idén.
2011. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akarok bunkó lenni, de ez a világ baromsága! Örüljünk már annak, amink van, minek kell kombinálni? Vagy azt szeretnéd, hogy baja legyen? Akkor gyorsan tereld el az efféle gondolatokat és adj hálát azért, hogy EGÉSZSÉGES!
2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rettegek, de sajnos néha akaratlanul is eszembe jutnak ilyen és hasonló szörnyűségek :(

Pont emiatt nem is nézek már híradót, mert abban szinte minden nap van vmi gyerekekkel kapcsolatos szörnyűség, amin mindig zokogok és utána napokig az jár a fejemben :(

2011. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11:00-as valaszado en is ettol rettegek de sajnos az en esetem mar nagyon sulyos. :( En mar egyedul sem merek itthon maradni a gyerekkel mert mi lesz ha hirtelen meghalok o meg ittmarad es ki tudja mikor talalnak rank. Nagyon rossz erzes es remelem hamarosan meggyogyulok mert mar a csaladom idegeire megyek lassan. :( 15 honapos mult a kisfiam.
2011. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!