Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 2 éves kislánynak a...

Egy 2 éves kislánynak a szülinapjára mit vennél? Ruhát vagy játékot?

Figyelt kérdés
Nem konkrét ötleteket szeretnék,csak kíváncsi vagyok Ti melyiket vennétek a ruha,illetve a játék közül...
2011. jún. 1. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
játékot.
2011. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Játékot természetesen. :) A gyerek a játéknak örül, még jóval nagyobb korában is.
2011. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy az a 2 éves kislány mit szeretne.

Pl nekem van ismerős kislány aki megmondta,hogy 2 éves szülinapjára Eperkés pólót kér.Már 14 hónaposan elkezdett beszélni.Mostmár tökéletesen beszél,és megvan a saját kis egyénisége.Nem lehet akármit ráadni, ő dönti el mit vesz fel.Mondjuk az is benne van a dologba,hogy neki mindene megvan,egyszerűen nem tudok olyan játékot mondani ami neki és a nővérének ne lenne.Most lesz a szülinapja.Meg fogja kapni tőlünk az eperkés felsőt meg valami apró kis plüsst.


De pl a fiam is most volt 2 éves és ő játékot kapott,eszembe nem volt ruhát venni neki a szülinapjára,hiszen ő még nem beszél és kisfiú.:)

2011. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A ruha nem ajándék, hanem szükséges dolog, mint a kaja egy ennyire pici gyereknél.

Játékot.

2011. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kevés ruhája van, mert éppen egyszerre nőtte ki, akkor ruhát és mellé valami apróságot. A 2 éves még mindennek örül. Nekem júliusban lesz 2 éves a lányom, és mivel nem első gyerek, elég sok mindene alapból megvan. Így azt a szokást vete fel a család, hogy összeadják a pénzt valami nagyobb dologra, idén pl. egy kis ugrálóvárat akarunk venni neki.
2011. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 évesnek már játékot.

Én 5 évesen csak ruhát kaptam, és egész nap sírtam. :)

A ruhának a szülő örül, a játéknak meg a gyerek.

2011. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Játékot!DE ha esetleg van valamilyen kedvenc mesefigurája,akkor azzal kapcsolatos dolgokat,ebben az esetben pl. ruhát!Az én kislányom kb.8 hós korától -1,5 éves koráig Elmo-t szerette,ha bármin Elmo volt nagyon örült!Most Eperke és Fifi a sztár.Így ha bármilyen ruhán,cipőn,papucson,játékon ők vannak,nagy az öröm!
2011. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
természetesen játékot. A ruha egy gyereknek sosem lesz olyan öröm mint a játék. A gyerek egy 100 ft-os pólóban is boldog viszont a játék fontos neki! :DDD
2011. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is játékot vennék. A kislányomnak alig egy hónapja volt a 2. szülinapja.

Ő egyébként imádja a ruhákat már most is. De azért mégiscsak a játék köti le.

2011. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen játék
2011. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!