Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem abba az oviba vették fel...

Nem abba az oviba vették fel a gyerekem amit kinéztem és ahova beírattam, mitévő legyek? Milyen tapasztalatok vannak, bevált a másik ovi is vagy fellebbeztetek?

Figyelt kérdés
Erről az oviról semmit nem tudok mert nem rég költőztünk ide. Menjek be és nézzem meg az ovit meg a gondozókat?
2011. jún. 2. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Bosszantó, de azért nézd meg a másik ovit is. Lehet, h kellemes meglepetés fog érni, :)


Én is ezen aggódom, hogy mi van ha nem a miénkbe veszik fel majd? Ez ugyanis itt van az út túloldalán, csak át kell sétálnunk kézenfogva a gyerekkel reggel. Ha kicsesznek velünk, akkor trolizhatunk minden reggel 8 megállót.... :(

2011. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálatok hogy van, nálunk (Budapest) örülni kell, ha egyáltalán bárhová felveszik a gyereket...
2011. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először javaslom, nézd meg az ovit, ahová felvették a gyerkőcöt. Ha nagyon nem tetszik, akkor fellebbezhetsz, ahol megindokolhatod, hogy te a másikban jelentkeztél és az ez és ez miatt jobb nektek. Próba szerencse.
2011. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha bp-i vagy, akkor tényleg örülj, hogy egyáltalán felvették...

Minket nem:(

2011. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!