Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz, hogy a kisfiúk lába 1...

Igaz, hogy a kisfiúk lába 1 éves kor után negyedévente 1 méretet nő?

Figyelt kérdés

Nekünk eddig így volt:

télen 19, tavasszal 20, nyáron 21, de már 22-es szandit vettem, mert a 21-es éppen hogy jó volt és augusztusig ki kell húznunk vele.

Szóval jól számolom, hogy ősszel már 23-as átmeneti cipőt kell majd hordanunk? Mert Vaterán szoktam vásárolni és most van egy jó vétel, csak még vacilálok, hogy vajon ősszel jó lesz-e?...

Köszi előre is a válaszokat!


2011. jún. 3. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
1 évesen (13 hónaposan) első cipő 22-es. 1 hónap alatt kinőtte. Utána 24-es szandi kellett mert a 23-ast pont jó volt rá, így azt nem vettem meg.Na de a 24-es szandit is kinőtte 3 hónap alatt. Ősszel 25-ös félcipő, télen 25-ös bakancs. Tavasszal 26-os fél cipő, a szandija is 26-os amit most kapott. Ez 4 fajta/márkájú cipő.
2011. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. A 27-es szandi nagy volt rá, de lehet, hogy azt is meg kell majd venni, mert ezt kinövi szeptemberig. Szerintem ezt nem lehet kiszámolni.
2011. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább féflvente nő 1 méretet, legalábbis nálunk így van. Most 2 éves, 24 -es szandija van, a deichmannos mérő szerint 23,5-es a lába. Én is szoktam neki rendelni. Őszre mondjuk már van egy 24,5 cipője, addig is nő a lába, meg nem baj, ha picit nagyobb.
2011. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy éves kora óta, akkor kapott szandált. 3 havonta mindig eggyel nagyobb lábbelit kap és szezon végére alig fér bele a lába, most 3 éves.
2011. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!