Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segített az altatásban vagy...

Segített az altatásban vagy rontott a helyzeten, hogy "nagyágyba került a gyereked a kiságy után? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem javított és fél éves volt a lányom!
2011. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú de korán. Sose esett le?
2011. jún. 5. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Én két éves koromban kerültem át, szerettem. Igaz, volt, hogy puffantam a földön :D Nem sokáig.
2011. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másfél évesen, segített. Mert nagyon tetszett neki, már előtte is sokat beszéltem arról, hogy veszünk neki szép nagy ágyat, mint a nagyoknak, szóval elhúztam a mézesmadzagot, ő is izgalommal várta. Mutattam neki képet, milyen szép lesz, elfér majd az összes játékával, mondta, hogy nagyon tetszik neki. :) Hangsúlyoztuk végig, hogy ezzel már igazi nagyfiú lesz, legyezgettük az egóját. :)


Mikor megjött az ágy, beállítottuk a helyére, egész délután nagy gondosan rendezkedett rajta. Kapott külön erre az alkalomra vadiúj ágyneműszettet, ő választhatta a mintát, kisvakondos lett. :) Így tuti siker volt, alig várta hogy benne aludjon.

2011. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
javított,2,5 évesen kapott és nagyon édesen alszik a "nagy"felnőtt ágyában,kapott hozzá szép lámpát,egy polcot,egy párnát,most kap egy ágy takarót.Hamar elalszik rajta és éjjel nem mászkál ki,viszont élvezi hogy reggel kijöhet magától.
2011. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 hónaposan. Sokat javított.


Élvezi, hogy akkor közlekedik amikor akar (bár csodamód nem tette és nem teszi meg a mai napig sem). Nincsenek rácsok. Cuki kis "fészket" készítettünk neki, igazi kis hercegnőhöz illőt. Imádja.


Ma 2 éves a lurkó már nem is akar közöttünk aludni, sőt mindig amikor elfárad ebéd és vacsi után közli, hogy anyuka mennyünk tentézni :)

2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj..első vagyok a velünkalvásra gondoltam bocs..
2011. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!