Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy zajlottak azok az éjszaká...

Hogy zajlottak azok az éjszakák amikor levettétek a kiságy elejét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. 1,5 éves korától le van véve. Egy párszor előfordul, hogy közénk jön hajnalba. De egy kezemen megtudnám számolni, azóta hányszor jött oda. Most 30 hós lesz vasárnap.
2011. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tégy a padlóra egy nagypárnát.

Állítólag én még (ha rosszul fordultam álmomban) 2,5 - 3,0 éves koromban is leestem éjjel az ágyamról. Igaz, hogy fel sem ébredtem rá. A földön levő párnára estem és aludtam tovább.

2011. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nálunk pléd volt előtte. De 2 hónap után eltettem, sosem esett le, talán 1x.
2011. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17 hónapos korában vettük le az elülső rácsot (átalakítható a kiságy, így ki tudtuk venni, de még nem alakítottuk át). Kicsi matracot húzunk ki, mikor alszik az ágy alól, ha nem kell, betoljuk, de még nem esett le, sosem. Éjjel nem jön át, ha megébred, és olyanja van sír. (sírva ébredt általában, mióta megvannak a fogai, már csak néha, de még 4 fog hiányzik).

Reggel van, hogy arra ébredünk, hogy trappol át, de ha nem, akkor vagy sír és át kell menni érte, vagy apát szólongatja, akkor is át kell menni érte. Lehet, hogy ez még változni fog. Mondjuk amúgy is egy nyugodt gyerek.

2011. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!