Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadattam a fiamnak a pneumoco...

Beadattam a fiamnak a pneumococcus elleni védőoltást.3. napon 39.8 fokos láza lett.1.5 napig volt lázas, alig birtam lehuzatni. Ezen kívül semmi baja nem volt. Ezek után a 2. oltástól nagyon félek, nem merem be adatni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fel sem birt kelni,a szemeit is alig nyitotta ki,nagyon rosszul nézett ki. Az orvos azt mondta nem biztos hogy attól volt.De semmi más baja nem volt és az is csak 1.5 napig.
2009. márc. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdtétek csináljátok végig szerintem . Én is nagyon féltem a másodiktól,mert mindenki azt mondta,hogy azt rosszabbul fogja viselni. Ráadásul egyszerre kapta meg a kötelezővel. De szerencsére jobban viselte mint az elsőt. Mennyi idős a kisfiad?
2009. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most töltötte a 2-t.
2009. márc. 19. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem gondolnám, hogy a védőoltástól volt lázas 3 nappal később.Nálunk is volt olyan vírus ami csak lázzal járt (neki is majdnem 40 fokos láza volt)Rohantam a dokihoz.Ott mondták minden negatív. Nem volt piros a torka, tiszta volt a tüdeje, nem köhögött, nem folyt az orra, vagyis csak láza volt. 2 napig tartott, és amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el ismúlt.A mai világban sajnos nagyon sok vírus van. Én biztos beadatom a másodikat is, de ezt neked kell eldönteni.Csak gondolj bele, hogy milyen lenne ha tüdő gyulladása lenne, mert nem adatod be az oltás?
2009. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éves kor után csak 1 oltást adnak, nálatok nem? az én fiam is 2 múlt, őt 1x oltották.

[link] (Megelőzés védőoltással/Oltási rend) itt is ezt írják...

2009. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem volt még 2 amikor meg kapta az elsőt.
2009. márc. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!